Zorgen om Marcos Leonardo: ‘Loopt met een zak aardappelen op zijn rug’

Ajax Logo
JanvanDasler/shutterstock

Voormalig voetballer en huidig analist Wim Kieft is van mening dat Marcos Leonardo momenteel een dikke onvoldoende scoort in de punt van de aanval bij Ajax. Gisteren wisten de Amsterdammers met 2-0 te winnen van Atalanta Bergamo. Hij zag dat de 23-jarige Braziliaanse spits het moeilijk had.

“De echt goede Leonardo hebben we hopelijk nog niet gezien. Het lijkt wel alsof hij een zak aardappelen op zijn rug heeft”, aldus Kieft, die dat in de rust ook al zei. “Hij loopt moeilijk, vraagt de bal niet diep, komt niet makkelijk weg…”

“Die pure snelheid die je nodig hebt in sommige situaties heeft hij niet. Je kan het allemaal op vertrouwen gooien, maar ik hoop voor Ajax dat het beter wordt, want hij scoort momenteel een totale onvoldoende”, vindt de oud-spits. Ronald de Boer denkt dat Leonardo tegen andere tegenstanders beter tot zijn recht komt.

“Als Ajax echt in bloedvorm verkeert, de tegenstander onder druk zet en veel balbezit heeft, kan hij best wel gevaarlijk zijn”, zegt de analist. “Als je tegen een iets betere ploeg komt waarbij de ruimtes in de diepte liggen, dan heb je niet zoveel aan hem. Tolu is nog best snel en je kan hem ook door de lucht aanspelen. Hij is verrassend snel.”

The post Zorgen om Marcos Leonardo: ‘Loopt met een zak aardappelen op zijn rug’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *