BREKEND: ‘Ajax trekt zich terug in de strijd om Noa Lang (27)’

Noa Lang
ph.FAB/shutterstock

Ajax zou zich hebben teruggetrokken in de strijd om Noa Lang. Met dit nieuws pakt de Italiaanse transferjournalist Gianluca Di Marzo vandaag uit. De specifieke reden is hiervoor niet bekend, maar wel dat Atalanta Bergamo de beste papieren zou hebben om hem deze zomer over te nemen van Napoli.

Hij was de topkandidaat van Ajax om de naar Paris Saint-Germain vertrokken Mika Godts op te volgen. Eerstgenoemde sprak deze zomer al met Jordi Cruijff, die pas in actie kon komen als Godts vertrokken was. Dat is inmiddels het geval, maar toch lijkt de terugkeer van Lang er dus niet meer van te komen.

“Atalanta heeft de beste papieren”

Atalanta wordt al langer in verband gebracht met de flegmatieke dribbelaar, die deze week plots ook aan Galatasaray werd gelinkt. De Turkse topclub huurde Lang tijdens de tweede seizoenshelft van de vorige campagne al, maar besloot de optie tot koop niet te lichten. Lang keerde daarom weer terug naar Napoli, waar al snel duidelijk werd dat hij er geen toekomst meer heeft. De rechtspoot had zijn zinnen gezet op een transfer naar Ajax, maar dat lijkt dus niet meer te gebeuren.

The post BREKEND: ‘Ajax trekt zich terug in de strijd om Noa Lang (27)’ appeared first on Voetbal4U.com | Transfers, Eredivisie & Internationaal voetbal |.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *