‘Ajax meldt zich bij Napoli voor 27-jarige Noa Lang’

Noa Lang is bij Ajax in beeld om Mika Godts te gaan opvolgen in de Johan Cruijff ArenA. Met dit nieuws pakt het Italiaanse medium ‘Calciomercato’ vandaag uit. Laatstgenoemde is namelijk dicht bij een overstap naar het Franse Paris Saint-Germain.
Technisch directeur Jordi Cruijff wil de Belg het liefst behouden, maar de sterspeler van de Amsterdammers is zelf al dicht bij een persoonlijk akkoord met de Champions League-winnaar. Hij lijkt zo’n zestig miljoen euro op te leveren.
Wel zal Ajax op zoek moeten naar een vervanger. Volgens Calciomercato-verslaggever William Lasalandra heeft de Nederlandse topclub al contact met Lang, van wie zaterdag juist bekend werd dat hij mag vertrekken uit Napels. De Serie A-topclub zou de Oranje-international al hebben aangeboden bij andere clubs en openstaan voor een huur, mits daar een optie tot koop aan toegevoegd wordt die bij bepaalde prestaties automatisch wordt gelicht.
“Geen echt doorbraak in Ajax 1”
Lang speelde in de jeugd van Ajax, maar een echte doorbraak bleef uit. Na een verhuurperiode bij FC Twente maakte de aanvaller de overstap naar Club Brugge, waar hij uitgroeide tot sterspeler. PSV ging daarna met hem aan de haal. In Eindhoven had hij een belangrijk aandeel in twee landstitels.
Zijn transfer naar Napoli vorig jaar pakte vervolgens niet uit zoals gehoopt. De Napolitanen hadden liefst 28 miljoen euro voor hem over, maar hij kwam niet uit de verf. Na een verhuurperiode bij Galatasaray staat de club opnieuw open voor een vertrek.
ESCLUSIVA @sscnapoli
Contatto tra Noa #Lang e l’#Ajax, per il post #Godts vicinissimo al PSG.
Situazione da tenere monitorata.
@NMercato24 #Calciomercato #BehindTheFootball
— William Lasalandra (@william_romano9) August 2, 2026
The post ‘Ajax meldt zich bij Napoli voor 27-jarige Noa Lang’ appeared first on Voetbal4U.com Voetbalnieuws | Transfers, Eredivisie & Internationaal voetbal |.

ESCLUSIVA
Situazione da tenere monitorata.