Arne Slot tekent bij Ajax: ‘Hij past perfect in de visie van de Amsterdammers’

Ajax stadium
VladimirZhoga/shutterstock

Afgelopen weekend werd bekend dat Arne Slot na twee seizoenen zijn congé heeft gekregen bij Liverpool. In de optiek van Maarten Wijffels zou Jordi Cruijff er goed aan doen om contact op te nemen met de 47-jarige oefenmeester uit Bergentheim om hem proberen naar Ajax te halen. In zijn optiek is hij namelijk de perfecte trainer voor de Amsterdammers.

Hij werd meteen al in verband gebracht met AC Milan. “Je gaat nu toch niet naar AC Milan? Dat is veel te onzeker”, reageert Wijffels in de AD Voetbalpodcast. Ook vindt hij Slot nog te veel een clubtrainer om na het WK eventueel het stokje over te nemen van Ronald Koeman bij Oranje. “Het lijkt mij zo vroeg.”

De Algemeen Dagblad-journalist komt met een andere pikante suggestie. “Jordi Cruijff, weet ik, ziet in Nederland maar twee trainers: Peter Bosz en Arne Slot. Bosz heeft hij niet benaderd, omdat hij goed zit bij PSV. Maar ja, Slot zou nu kunnen. Ik denk alleen dat ze met die Spaanse trainer nu al ver zijn”, doelt hij op Míchel. “En laten we eerlijk zijn, ik kan me niet voorstellen dat Slot alles wat hij bij Feyenoord heeft opgebouwd overboord gaat gooien door bij Ajax te tekenen.”

“Jordi Cruijff gat contact opnemen met Arne Slot”

“Alleen vanuit Jordi Cruijff en Ajax geredeneerd zouden die wel moeten bellen. Ze moeten absoluut een poging doen, want je zou gek zijn als je het niet in ieder geval probeert”, vervolgt Wijffels. “Slot is ook een typische Ajax-trainer. Dat hij naar Feyenoord ging was een heel moedige stap. Op dat moment was dat helemaal niet zo logisch om te zeggen: ik ga Feyenoord kampioen maken.”

“Nu kan het waarschijnlijk niet, maar via een tussenstap zou hij best nog een keer bij Ajax kunnen uitkomen. Dat moet je niet uitsluiten”, besluit Wijffels, die Koeman als voorbeeld neemt. De huidig bondscoach werkte bij alle Nederlandse topclubs.

The post Arne Slot tekent bij Ajax: ‘Hij past perfect in de visie van de Amsterdammers’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *