‘Ajax aast op de komst van Shane Kluivert, Roony Bardghji, Jofre Torrents en Guille Fernández’

Ajax stadium
VladimirZhoga/shutterstock

Jordi Cruijff, de technische baas van Ajax is voornemens om deze zomer flink zaken te gaan doen met zijn oude club FC Barcelona. Zo snuffelt hij momenteel rond in de jeugdopleiding van de Catalaanse grootmacht.

Het Spaanse Sport schreef deze week nog dat Cruijff liefst zes spelers van Barcelona ‘nadrukkelijk’ in de gaten houdt. De technische man van Ajax kijkt of hij ‘overbodige spelers’ komende zomer kan huren of kopen van de Catalanen. “In Nederland acht men de komst van Iñaki Peña haalbaar”, werd er onder meer geschreven.

“Jordi Cruijff op de tribune bij Barcelona”

Dat Cruijff geregeld in de stad bivakkeert waar hij is opgegroeid en lange tijd woonde is misschien niet zo groot nieuws. Maar dat hij daadwerkelijk live aanwezig is bij een duel van de beloftenploeg van Barça, zegt misschien al wat meer.

“Ook Marc Casado in beeld bij de Amsterdammers”

De Amsterdammers zouden ook dromen van de komst van Marc Casadó. De kans dat de 22-jarige middenvelder daadwerkelijk naar Ajax verkast lijkt echter klein vanwege zijn hoge prijskaartje. Daarnaast wordt door het Spaanse medium de namen van Shane Kluivert, Roony Bardghji, Jofre Torrents en Guille Fernández genoemd.

The post ‘Ajax aast op de komst van Shane Kluivert, Roony Bardghji, Jofre Torrents en Guille Fernández’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *